Budist Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Budist Forum

Budizm ile ilgili bilgi ve tartışmaların bulunduğu forum.

AnasayfaTakvimLatest imagesSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Herkese Merhaba!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Herkese Merhaba! Empty
MesajKonu: Herkese Merhaba!   Herkese Merhaba! EmptyPerş. Nis. 09, 2020 2:01 pm

Ben bu forumu kuran admininizim. Bir buçuk senedir Budist, 4 senedir de ateistim. Hem ateistliği hem de budistliği birlikte götürüyorum. Budizmin kolları arasından; Zen Budizmi ve Seküler Budizm bana en mantıklı gelenleri.

Şimdilik bu kadar olsun. Eğer ekleyecek bir şey bulursam yazarım. Hepinize hayırlı forumlar dilerim.
https://budist.yetkinforum.com
Admin
Admin
Admin

Herkese Merhaba! Empty
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba!   Herkese Merhaba! EmptyC.tesi Şub. 24, 2024 8:40 pm

Son 1 senedir asiri derecede alkol tuketmeye basladigim icin tekrar dine donmenin zamani geldi diye dusunmeye basladim. Admininiz olarak bilgisayardan yazarken ne yazik ki boyle Turkce karakter kullanamadan yazacagim. Gecen sene Japonyaya yerlesirken bilgisayarimi Turkiyede biraktim. Bilgisayarimin Turkce klavyesi de duzgun calismiyor ne yazik ki.

4 Senelik sure icerisinde goruyorum ki konulari okuyanlar olmus ama hic kimse uye olmamis. Caniniz sag olsun zaten ben de cok fazla bilgilendirici konu acmamistim. Bu forumu acarken amacim her gun bie kac konu acarak ve bunu bir yil gibi bir sure devam ettirerek oldukca fazla icerige sahip bir platform haline getirmekti. Bunu da yapmadim. O veya bu nedenle savsakladim. Bu da benim hatam.

Deprem sonrasi enkaz altinda kurtarilacak insan arar gbi sesimi duyan var mi diye bagirmak geliyor icimden ama sitem etmeyecegim. Cok daha onemli yuzlerce gayem olsa da budizmi Turklere anlatmak da gayelerimden birisi. Bu yuzden hali hazirda saf ateizmden kopup tekrarda budizme hafiften yonelmeye baslamisken bu foruma da tekrardan rek getirmek niyetindeyim.
https://budist.yetkinforum.com

Herkese Merhaba!
1 sayfadaki 1 sayfası